REG (Kobiety) - Kepler (kobiety) Typy
Przegl膮d meczu
W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy REG (Kobiety) a Kepler (kobiety). Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Rwanda kategorii Mistrzostwa Rwandy. Kobiety i rozpocznie si臋 o 13:00 w dniu 29.08.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk REG (Kobiety) i Kepler (kobiety) ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z1. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 1.76 zwrotu z inwestycji.
29/08/2025
REG (Kobiety)
Kepler (kobiety)
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 29.08.2025 19:41
H2H i poprzednie wyniki
W przesz艂o艣ci dru偶yny REG (Kobiety) i Kepler (kobiety) mierzy艂y si臋 ze sob膮 12 razy. 艢rednio REG (Kobiety) zdobywa 68 goli na mecz, a Kepler (kobiety) zdobywa 68. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 816-651. REG (Kobiety) wygra艂 10 gier, podczas gdy Kepler (kobiety) wygra艂 2. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 27.08.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 45:50.
Kto wygra?
REG (Kobiety) przegl膮d
W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, REG (Kobiety) odni贸s艂 8 zwyci臋stw i 2 przegranych. W tych meczach REG (Kobiety) zdoby艂 768 punkt贸w i straci艂 550. 艢rednia w klubach 76.8 punkt贸w na mecz i straconych 55 punkt贸w. W rezultacie REG (Kobiety) osi膮gn膮艂 艂膮cznie 131.8 zdobytych i straconych punkt贸w.
Kepler (kobiety) przegl膮d
Klub koszykarski Kepler (kobiety) bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 7 i przegranymi 3. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 656 punkt贸w i straci艂a 527. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Kepler (kobiety) zdoby艂o 65.6 punkt贸w i straci艂o 52.7 punkt贸w. Dlatego Kepler (kobiety) ma 艣rednio 118.3 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
6 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem REG (Kobiety) w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Kepler (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Kepler (kobiety) w 4 kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2
4 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Kepler (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Kepler (kobiety) w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
9 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
9 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem REG (Kobiety)
4 / 10 ostatnich mecz贸w Kepler (kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
1 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
6 / 10 ostatnich mecz贸w Kepler (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Kepler (kobiety)
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w REG (Kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem REG (Kobiety) w 3 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Kepler (kobiety) we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 29.08.2025 19:41